Konisatsiooni järgne paranemine 13.04.17 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Konisatsioon tehti 16 märts. Paranemine toimus hästi kuni 25 vastu 26 käisin Tartu emos kuna tekkis verejooks.See peatati seal mingi rohuabil marliga.Nüüd 6 aprill pöördusin uuesti valvearsti juurde kuna keritsus oli suur ning sealt suunati mind edasi opile. Vere soon oli lahti tulnud kooriku irdumise tagajärjel.Peale viimast oppi on kõik korras.Sooviksin teda kas väikesed vereklombid on normaalsed?Kui kaua veritsus kestab? Kuna olen sinisellehel ja töö on füüsiline, siis kuna võiksin tööle naasta?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, määrimist võib olla veel ehk paar nädalat. siis võite ka tööle minna. DRKadastik