Menstruatsioonihäired 25.09.15 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.

Jaanuar 2015 a. sattusin rohke vereeritusega ja alaseljavaluga haiglasse kus tehti ka väike operatsioon. Operatsiooni käigus eemaldati tsüst (nii väitis günekoloog). Peale operatsiooni muutus tervis paremaks ja kadus ka alaseljavalu. Menstruatsioonitsükkel on kestnud iga kuu täiesti korrapäraselt. Kestvuse aeg 5 päeva.
15.09.2015 algas menstruatsioon uuesti ja lõppes 20.09.15. Neli päeva hiljem (s.o. 24.09.15) hakkas taas erituma pruunikat vereeritust ja samuti valutab taas alaselg.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Tsüklivälise veritsuse ja alaseljavalu põhjus võib olla sama probleemi kordumine. Kuna veritsuse ja valu võimalikke põhjuseid on erinevaid, saab lõpliku lahenduse anda ikka läbivaatus koos ultraheli uuringuga. Pöörduge esimesel võimalusel oma naistearsti poole.
Vabandused hilinenud vastuse pärast.
Heade soovidega,
dr.Katrin Seidelberg