vereklimbid 16.04.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere
alustan algusest kohe. 22veebruar tegin ma abordi.7 märtsil käisin enda arsti juures kes ütles et kõik läks väga kenasti.11 märts hakkasid päevad,mis kestavad tänaseni ja suurte vereklimpidega.ma ei saa aru mis toimub yle kuu aja juba päevad.tavaliselt on nad mul 5 päeva.palun aidake.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Pöörduge uuesti oma günekoloogile või siis valvekabinetti ja paluge teha ultraheliuuring.Edu soovides,Maie Väli