valik 05.04.05 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Pean otsustama emaka eemaldamise operatsiooni, kuna peal kasvab mitu müoomi, mis aastaga on suurenenud pea kahekordseks. Kardan. Ei oska ka valida, kas maakonnas või Tartus on kindlam teha, milline arst valida... Sirje Gabrieli juhtum kummitab. Andke jõudu, kindlust...

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Kuhu te operatsioonile lähete, on teie enda otsus. Pidage nõu oma arstiga, usun, et tema toetab teid. Kindlasti on teil tuttavaid, kes ehk on kusagil käinud lõikustel, saate ju ka neilt küsida. Mina ju ei saa teile öelda, et ärge minge ühte haiglasse ja tulge hoopis teise haiglassse. Dr Kadastik