Analüüside tõlgendus 17.10.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Sain sellise analüüsi vastust. Ei saa aru, kas olemas minhi põletik? Gpnekoloogi vastuvõtt ainult 24.10.23. Aidake palun, aru saada millega tegemist on.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, analûûsis poletikku pole. Voimalik tupe mikrofloora muutus, sel juhul soovitaks uheks kuuriks mikrofloora toetuseks kásimûûgi tupepreparaate( valik suur). Kuna olete kaebusteta, siis ei peaks midagi tegema. Dr Kadastik