menstruatsioon ei lõppe ära. 26.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure ,et lõpetasin antibeebipillide (Mercilor) kasutamise kaks nädalat tagasi (Nädal tagasi oleksin pidanud uue pakiga alustama )ja nüüd ei lõppe enam päevad ära. 12 päeva juba kestavad. Eritus suur ei ole,lihtsalt "määrib",aga veri on helepunane. Kas see on normaalne?
Ette tänades,
P.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud P.!
1. Oleksite pidanud tegema hommikusest uriinist rasedustesti ja negatiivse tulemuse korral tuleks jätkata pille skeemi 21+7 järgi.
2. Kui kaebus ei möödu, pöörduge plaanilises korras naistearstile uuringuteks põletikele ja välistamaks (emakavälist) rasedust.