Segadus tablettidega 12.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere dr. Seemen!

Tarvitan Logesti. Täna märkasin, et olen ühel päeval 2 tabletti korraga võtnud. Igatahes homset, st T tabletti mul ei ole. Mida peaksin nüüd tegema? Kas võtma homme K tableti ja kolmapäeval N tableti? Siis peakski tulema tabletivaba periood. Mitu päeva võiks see siis kesta? Millal võtta uuest pakendist uus tablett. Päevad peaksid reeglina algama pühapäeval. Igatahes väga segane kiri, kuid ma ise veel rohkem segaduses...

Teie mõistvale suhtumisele ja abile lootma jäädes Kaili...

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere, Kaili, kui oled võtnud ühel päeval 2 tabletti, siis võta järgmistel päevadel edasi 1 tablett, s.t. üks nädalapäev ette. Paus tee 5 päeva ja alusta siis uue karbiga.
K.Seemen