Alustasin pilidega vist valel ajal... 06.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tervist! Ma ei tea, kas hakkasin rasestumisvastaseid tablette kasutama valel ajal. Nimelt oli mul emakapõletik seoses spiraaliga, see võeti välja. Põletiku vastu võtsin Sumamedi, mis mõjus minu meelest kohe hästi. Siis õhtul tundsin ja nägin kindlalt, et hakkavad p. päevad, kuigi menstruatsioonini oleks pidanud minu arvates ikka veel mõned päevad aega olema. Hakkasin nii nagu peab, kohe tablette võtma. Nüüd siis võtangi Tri-Regoli 2. päeva, kuigi pahasid päevi polegi õieti enam näha. Mis ma nüüd siis tegema peaksin? Mis minuga nüüd juhtub? Teie soovitus? Tänan!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Kui alustasite, siis jätkake neid 3 nädala vältel ja tehke siis 7 päevane vahe ning alustage uue karbiga. Dr Kadastik