Bakteriaalne vaginoos? 01.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kas bakteriaalne vaginoos võib esineda ka ilma mingi märgatava vooluseta? Käisin arsti juures ja arst ütles, et mul on tupes põletik. Proovide vastuseid ei ole veel teada. Mulle määrati seenevastast salvi, kuid see ei ole aidanud. Arst arvas ka, et tegu võib olla bakteriaalse vaginoosiga. Mingit märgatavat voolust ei esine, aga põletik on muutunud minu arust suuremaks. Limanahk tupes on turses, tunne ebameeldiv. Millest võib see olla tingitud? Olen ise kasutanud kahel korral Femigeeli, kuid aidanud see vist pole. Mida saaksin veel ise teha vaevuste leevendamiseks, enne kui saan jälle arsti juurde minna?
Jään Teie vastust ootama!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Bakteriaalse vaginoosi korral võib voolust olla normaalsel hulgal, kuid sellel on ebameeldiv lõhn.
Soovitan ära oodata analüüside tulemused. Ravi sõltub ju analüüsidest.
dr. Seemen.