rohke verege "Päevad" 19.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 19 ning mens on olnud 13-14 eluaastast. Alati on see olnud rohke verega ning suure valuga, vahel on see seganud ka igapäevaseid toimetusi. Perioodi vahe on 32 päeva. Kas selles on midagi ohtlikku või on kõik OK??
Sama probleem on olnud ka emal.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere!
Võimalik, et tegemist on pärilikkusega. Aga igaks juhuks soovitan Teil pöörduda günekoloogi vastuvõtule.