liigne karvkasv 18.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

te nimelt kutsuste enda jutule,kuid ma elan hoopiski tln-s ja ei hakkaks selle probleemi tõttu trt-sse sõitma. kas ma saaks ka tallinnast abi oma probleemile? oskate kedagi soovitada? või on just teil sellele spetsialiseerumine? tänan.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Minu eriala on tõepoolest günekoloogiline endokrinoloogia,aga võite ka Tallinnas pöörduda endokrinoloogi vastuvõtule. Keskhaiglas võtab vastu dr. Ülle Jakovlev ja Piret Mertsin, arvan, et saate ka sealt oma küsimuses abi.