valulikkus vahekorra ajal 14.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Minul on selline mure, et umbes kuu aega tagasi muutus mu tupe sein seest väga valulikuks ja see pole siiani ära läinud, vahekorra ajal on väga valus ja isegi tampooni on valus panna ja ära võtta.
seda pole varem veel kunagi olnud, mul on üks partner olnud üle 2 aasta, suguhaigus see olla ei saa. Ja peale valu muid sümptomeid ei ole.

Ette tänades,
Maris

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Võimalik, et valu põhjus on liigne tupekuivus. Soovitan tampoone mitte kasutada. Kui probleem endiselt jääb, pöördu naistearsti poole.
dr. Seemen