kauaaegne suur probleem 08.12.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Minu mureks on valulikkus vahekorra ajal ja see on olnud juba 1,5 aastat. Valu on kohutav (põletav) ja valus on ka lihtsalt tuppe seespoolt katsudes. Olen käinud mitmete günekoloogide juures ja proovinud mitmeid ravimeid (mitmesugused tupekuulid, ravi seente vastu, libiained...), kuid tulutult. Probleem pole ka tupe kuivuses ega minu kartuses vahekorra ees. Arstid kinnitavad mulle, et günekoloogiliselt olen terve, ei oska mulle lihtsalt enam nõu anda ja soovitasid seksuoloogi juurde pöörduda. Kuid selles on ka probleem. Ehk oskaksite öelda kus võtavad Tallinnas seksuoloogid vastu ja kas ainult erakliinikutes. Oleksin väga tänulik kui oskaksite vastata.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere!

Mõistan Teie muret. On olemas ka väga harvaesinevaid diagnoose. Teid nägemata ei saa kahjuks endisi diagnoose kinnitada ega ümber lükata.

Neid ravivad igas riigis naistearstid.

Seksoloog dr.Imre Rammul võtab vastu Tallinna Arstlikus Perekonnanõuandlas. Kuid enne tulge/minge naistearsti konsultatsioonile.

Võimalusel helistage ja täpsustage oma vanus.

Naistearst G.Litter