menstruatsioon määrib 1,5 kuud 27.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere !

Kirjutan Teile tegelikult suure murega, minul menstruatsioon on määrinud 1,5 kuud.Valvearst kirjutas mulle ravimi Dezamino Oksitocins, mis kahjuks probleemi ei lahendanud.Rasedust ei olnud ja mul on ka spiraal sees (tavaline ) .Kuna olen väikelapse ema ja niimoodi pidevalt arste mööda käija on raske, siis ootan väga Teie nõuannet.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Veritsuse põhjuseks võib olla põletik suguteedes. Pikki määrimisi võib põhjustada ka polüüp emakaõõnes. Vajalik on siiski teha analüüsid ja ultraheli uuring. Seejärel saab otsustada, kas spiraal on vajalik eemaldada.
dr. Seemen