põiepidamatus 12.07.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 21.a noor naine mure on selline kui kohe peale häda tundmist WC ei saa tulevad püksid märjaks samuti midagi tõstes, kui piss juba püksi tuleb kinni hoida ei suuda. Perearst soovitas võimlemis harjutusi kuid nendest pole abi võimlemise aeg oleksin nagu uriini vannis.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Pöörduge oma naistearsti poole, et selgitada uriinipidamatuse põhjus ja teha siis ka vastavat ravi.