Menstruaatsioon 31.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Probleem selles, et olen 17 aastane tüdruk ja mul pole veel päevasid alganud. Ma ei tea milles on probleem, äkki oskate aidata.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Võib olla olete alakaaluline ( vähem kui 48 kg)?Kui mitte,siis palun pöörduge oma günekoloogi vastuvõtule.Edu soovides,Maie Väli