mis lahti on? 25.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure et Mu tütar,15a. on koguaeg selline mossis ja kurb ja tal on pidevalt kylm...magab ta ka palju ja on ikka unine,nahavärv on ka sinakas tal.
kas äkki on tegemist narkootikumide või muu säärasega?
või siis mis tal viga võiks olla,palun vastake.

Ette tänades Helen.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Helen! Kas Teie tütar ikka sööb korralikult ja kas ta ei ole viimasel ajal kehakaalus maha võtnud?Esmamulje järgi võiks olla tegemist anoreksia nervosaga.Rääkige minu kahtlustest perearstiga,samuti ei teeks paha konsulteerida endokrinoloogiga.Edu soovides,Maie Väli