Mis see võib olla? 03.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Olen 44 aastane. 2002 aasta suvel leiti ultraheli uuringul, et emakas on polüüp. Sügisel oli see kadunud. Selle aasta sügisel leiti samuti ultraheli uuringul emakas polüüp, voeti harjakesega proov... Telefoni teel sain praegu vastuse, et pahaloomulisi rakke ei leitud ning polüüp on kahtluse all, võetakse veel proov, et uurida välja, mis see on...- nii öeldi telefoni teel. Kui see pole polüüp, mis see siis võib olla? Praegu menstruatsioonid pole vererohked (2002 aastal enne suve olid vererohked), alakõhus on aegajalt valud, üldiselt kaebusi pole. Kui see polüüp pole, mis see võib olla?
Kõike head ja ette tänades,
inga

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Inga.
Ilma Teie analüüse ja uuringute vastuseid nägemata ei oska Teie küsimusele vastata. Usun, et Teie oma raviarst oskab anda Teile põhjalikuma vastuse
Tervitades Aire Sekavin