tere 28.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere olen 17.aastane ja mul on järgmine mure:selle kuu jooksul(Novembri) on olnud mul juba 3 korda menstruatsioon .Menstruatsioon on toimunud nädalase vahega. Varem on päevad möödunud tugevate valudega ,kuid nüüd pole valusid olnud. Kuid kas see võib olla tingitud sellest,et 11 november tarvitasin ma Postinor´i tablette . Aborte pole ma kunagi teinud ja ka rase pole olnud. Kuhu ma peaksin pöörduma ja mis see võiks olla?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Postinor põhjustab menstruaaltsükli häireid, peale tableti võtmist tekib sageli vereeritus. Menstruatsioon reguleerub peale seda ise. Kui veritsused jäävad ka järgmisel kuul püsima, pöörduga naistearsti poole.
dr. Seemen

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

menstruatsioonitsükli häiretest

Tere dr.Väli!

Suured tänud abi eest!

Lugupidamisega,

Juta

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere,Juta! Soovin Teile edu! Maie Väli

Loe edasi

Vahekord

Tere!
Kas tohib olla naisega vahekorras kui parajasti on päevad?

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere! Võib, kui mõlemale sobib .

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi