visiiditasu 19.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere dr. Väli!
Kui suur on Teie juurde vastuvõtule tulles visiiditasu väljaspool Tartu linna registreeritud haigekassa kaardi olemasolul?
Tänan ette vastuse eest!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kui tulete järjekorra alusel Maarjamõisa Polikliinikusse,on visiiditasu 50 EEKi.Kui tulete Teile sobival päeval,aga väljaspool järjekorda,on visiiditasu 200EEKi. Tähe Erakliinikus ja Elite kliinikus on visiiditasu 170 EEKi.