ebameeldiv tunne 10.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on selline mure. Viimasel ajal olen täheldanud, et peale vahekorras olemist on vahest hiljem kogu aeg "põieka" tunne. Et tahaks nagu wc-sse minna aga otsest vajadust polegi. Millest on see tingitud ja mida ette peaks võtma?

Teine küsimus oleks seoses antibeebipillidega. Arst kirjutas mulle välja 6kuuks Logesti jaanuaris. Pole aga vajadust olnud ja ausalt öeldes sellist raha ka, et on jäänud välja ostmata. Kas see retsept veel toimib?

Ette tänades,
neiu 21

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Peale vahekord sinu poolt mainitud tunne võib olla tingitud mehhaanilisest ärritusest, võimalik on ka seos teatud asenditega, mille korral on tugevam surve põiele ja emakale. Muretsemiseks pole põhjust.
Mis puutub pillide retsepti, siis 6 kuuks kirjutatakse retsept, millega on võimalik 3 korda osta välja 2 karpi pille. Selline retsept kehtib 6 kuud e. 180 päeva.
dr. Seemen

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

Emakaväline rasedus

Tere!
Mul on Teile kummaline küsimus. Nimelt, kas on võimalik munajuharasedus, kui emakas on eemaldatud? Mul oli just emakaoperatsioon ja munasarjad ning üks "mittetoimiv"munajuha jäeti alles. Mul ...

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere,
ilmselt on ebameeldiv tunne munasarja piirkonnas seotud operatsiooni järgse perioodiga.
Rasestumine peale emaka eemaldamist pole võimalik, ka ei saa tekkida emakavälist rasedust.
Loe edasi

Ebameeldiv tunne kusiti p.k.-s

Tere.Mul on selline küsimus-umbes nädal tagasi tekkis mul urineerimise lõpul ebameeldiv tunne kusiti piirkonnas,mis ei ole otseselt valu.See tekib üle päeviti ja ei lase ööselgi magada.Kas tegemist võib ...

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere! Tegemist võib olla põletikuga kuseteedes. Soovitan pöörduda perearsti poole,vajalik on teha uriini analüüs.
dr.Seemen

Loe edasi

Ebameeldiv tunne tupes

Tere,

Palun andke nõu järgneva probleemi lahendamiseks. Olen 17a-ne neiu ja alustasin seksuaaleluga 0,8 aastat varem, kuid siiamaani on minu probleemiks ebameeldiv tunne tupes vahekorra ajal. ...

Vastas dr Aire Sekavin

Tere Stiina.
Iga asi vajab õppimist, ka naudingu saamine. Rääkige oma probleemist oma partneriga. Kõige professionaalsemat abi saate külastades (soovitavalt ikkagi koos) seksuoloogi.
Tervitades ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi