Haav ei parane 11.11.14 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Lõikasin u 2 aastat tagasi sügavalt näppu ( ja vist paar korda järjest st väikese vahega). Pärast seda polegi haav ära paranenud ja on seal kohal lilla laik. Saadan ka foto. Kas see on normaalne?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Pildi järgi on selgelt näha, et tegemist ei ole haavaga, vaid eelneva trauma piirkonda tekkinud uudismoodustisega.
Kas tegemist on hemangioomiga või muu moodustisega, seda foto järgi ei ole võimalik 100% kindlusega öelda. Soovitan pöörduda nahaarsti juurde, kes sõrme üle vaataks ja otsustaks, kas tegemist on sekkumist vajava probleemiga või mitte.
Lugupidamisega,
Kristi Abram