Dermatoloog 13.11.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tervitus,

Sooviksin kiiresti leida võimalust Tallinnas nahaarsti vastuvõtule pääseda, kuna mul on näonaha ootamatu laienev lööve. Samas pean ka tööl käima. Kas oleks võimalik pöörduda Teie poole?

Parimate soovidega,

I

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Võiksite helistada mulle kohe mobiilile või alates kella 14 kabineti telefonil. Mõlemad numbrid on esitatud www.kliinik.ee naha ja suguhaiguste avalehel rubriigis - loe lähemalt...

Dermatoloog S.Liiv