jalal punane punn 07.12.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere doktor!

20 aastasel neiul on jalasäärel punane ca ühe ruutsentimeetrise läbimõõduga ümmargune muust nahapinnast veidi kõgem punn. See on vähemalt 4-5 aastat vana. Ära ei kao, vist isegi on veidi suuremaks läinud. Katsudes on ta kõva. Selle lähedusse on

tekkinud uus vistrikusuurune väike punn. Piirjoon on ühtlane. Kas võib olla tegemist nahavähiga ja millise arsti juurde oleks mõttekas kõigepealt minna?

Tänan!

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Olete seda nahamoodustist päris hästi kirjeldanud , kuid seda nägemata ei riski midagi kindlat diagnoosida. Peaksite pöörduma dermatoloogi poole.

Dermatoloog S.Liiv