Küünte murdumine ja juuste langemine. 19.11.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mul on juba paar kuud juuksed välja langenud ja päevas tuleb ära üle 300 karva,on see normaalne? Küüned on mul eluaeg olnud nõrgad ja murduvad kergesti.Tahaksin ilusaid pikki juukseid ja küüsi!

Juukseid olen ühe korra blondeerinud!

Tänan!

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Päevas võib välja langeda 80-100 juuksekarva. Juuste väljalangemise põhjust on sageli üsna keerukas välja uurida. Pöörduge palun nahaarsti poole.

Dermatoloog S.Liiv