igati halb näonahk 11.02.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere dr Raudsepp!

Olen 16, käin trennis ja toitun tervislikult. Probleemiks on minu näonahk. Nimelt leidub seal ohtrasti vinne, poore ja nendest tingitud arme. Ka minu emal on palju sügavaid arme. Peale selle on see ka kuiv, kuid samas rasvane. Kui ilmad on külmad, siis hakkab väikesi nahatükikese pudenema. Kuhu ma peaksin pöörduma ja kas mul on üldse lootust? Palun vastake mulle!

dg.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kindlasti on Teil lootust. Tuleb vaid vastuvõtule pöörduda, et saada sobiv ravi.

Registratuuri number on 409930 (Elite kliinik)