punetav näonahk 04.03.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kogu elu on mul olnud tundlik ja kuiv näonahk. Kasutan kreeme, sest ilma nendeta ei suuda yldse olla. Kuid siiski on ysna tihti nägu põsesarnade juurest punetav ja kuiv, kuigi panen kreemi. Äkki oskate soovitada mõnd head moodust (näiteks looduslikku), kuidas asja leevendada.

neiu 22

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Ilma nägemata ei oska ma aru saada, milles probleem olla võiks ja millist abi sellest lähtuvalt soovitada.