kubemetäid 05.09.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Kolm nädalat tagasi olin sugulises vahekorras tundmatu neiuga. Nüüd hakkas kubemepiirkonnas sügelema ja avastasin 1mm kollaka värvusega loomad arvatavasti on need kubemetäid aga kuidas neist vabaneda. Kas peaks pöörduma arsti poole?

Ette tänades!

Arst vastas:

dr Terje Kukk

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Küsige apteegist Nix lahust, mis on saadaval käsimüügis. Kasutamisõpetus on lisatud.