kuivale nahale 22.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tervitus. Mul on kuiv nahk, eriti nüüd, kus talv. Ja pealegi, pean ma dieeti ja ei soovi endale juurde venistusarme, kuigi need mul ka eelmistest kaalukõikumistest. Kasutan küll kehakreeme aga ikka on nahk nagu õhtuks kuiv ja kare. Kas on nt mingeid vanniõlisid, mis mõeldud just kuivale nahale. et kohe istuks ja laseks nahal niiskust endasse imeda? tavalised kreemid ei aita nagu, või äkki kasutada mingeid seespidiselt mõjuvaid preparaate?

ette tändes,
pop

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Vannitamiseks sobib hästi Linole Fett Ölbad (apteegi käsimüük) ja sissevõtmiseks nahavitamiinid või pärmitabletid.