Mure 12.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kui ma kahtlustan et mul võib olla mingi suguhaigus ja lähen arsti juurde aga selgub et ma oleks pidanud pöörduma hoopis naistearsti juurde. Kuna olen juba suguhaiguste arsti juures kas saan ka sealt abi?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Abi saamine sõltub suurest sellest, mis Teil viga on.
Kui Teil on tegu suguhaigusega või mõne muu põletikulise protsessiga urogenitaaltraktis, siis saate kindlasti abi dermatoveneroloogi poole pöördudes.