Väike tükk peenise küljel. 22.01.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Paar nädalat tagasi avastasin väikese tüki peenise küljel, oli pikliku kujuga ja tundus tume keskelt( nagu veresoone värvi), valulik ei ole ja ei häiri aga katsudes tunda. Nüüd igapäevaselt jälgides on taandunud, ja ei olegi hästi näha, sõrmega katsudes tunnen pisikest tera veel. Iseenesest on päev päevalt väiksemaks jäänud. Kas tegemist võib olla umbunud lümfisoonega?
Lugesin siin samalaadseid kirjeldusi ja jäi selline tunne.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ilma läbivaatuseta miskit arvamust avaldada ei ole võimalik. Kui taandub, siis pole ilmselt tervisele ohtlik.