Tükk munandite taga peenisejuurel 29.12.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist!

Avastasin vahetult munandikoti tagant, peenise juurel, vasakul küljel asetseva tüki. Näpuga katsudes tundub see umbes 2-3 mm suurune ja kõvemapoolne tükk olevat. Katsudes valus ei ole ja muidu ka mingeid valusi ja vaegusi ei tekita. On peenise juure küljes (nahaga koos ei liigu, küll aga lihast pingutades, nagu hoiaks häda kinni).

Ettetänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta on raske mõistlikult vastata. Suurima tõenäosusega on tegemist lümfisõlmekesega. Kui häda ei tee ja ei suurene, siis parem unustage ära!