Kõva tükk peenise naha all ning lõhed 27.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenisel kõva tükk selline väike, naha all nagu, tugev tükk, nüüd hkksin pigistama ja tuli mäda välja sealt ja lõpuks tuli tükk ning siis mul olid mingid lõhed peenise pea ligidal.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vabandust, aga sellise kirjelduse alusel saan vaid oletada.
Ilmselt oli tüki näol tegemist rasunäärme umbumisega.
Kui eesnahal on tekkinud lõhed, siis on põhjuseks enamasti eesnaha krooniline põletik ja sinna lisaks veel ka eesnaha kitsenemine.
Kõik need probleemid on lahendatavad, aga juhul kui jõuate meestearsti vastuvõtule.