Kergelt tulitav tunne kusetorus, mis tuleb ja läheb. 07.12.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Umbkaudu kuu aega tagasi hakkas esinema päevas aeg-ajalt selline õrnalt tulitav tunne kusetorus, olen praeguse parteriga varasemalt ka kaitsmata vahekorras olnud, kuid probleeme varem pole esinenud. Olen ka kasutusele võtnud katsetuseks mingid uued preservatiivid(ka umbes kuu aega tagasi), ning olen ka seda viga teinud, et mõne tugeva duššigeeliga eesnahaalust pesnud, ning olen nüüd ka tähele pannud, et eesnaha alune on tavapäratult kuiv ja krobeline. Peenisepeast mingit eritust ei esine. On teil soovitada mingit käsimüügiravimit a-la kreemi, või on vajadus siiski meestearstile pöörduda(kui seda siis kas on vajalik saatekiri perearstilt).

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

kui on probleem, siis soovitan ikkagi meestearsti.
Noorte nõustamise vastuvõtus pole vaja saatekirja ja pole ka visiiditasu.