tulitav tunne peenises 29.05.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 20 aastane, peenises mõnda aega olnud tulitav tunne. Kohati on ja siis kohati kaob ka ära. Mingit löövet nahal pole.

Käisin noortekabinetis kontrollis,suguhaiguste testi tegemas ning ka uriini proovi andmas. Kristallide hulk uriinis oli liiga kõrge, arst soovitas ohtralt vett juua.

Kas need kaks asja võivad seotud olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võivad olla küll. Soovitavalt kokku 1,5 l vedeliiku söögikordade vahele. Kui ebamugavus jääb paari päeva jookul püsima tuleb ka sisemised põletikud ja närviärritused välistada.