Viagra või midagi muud. 25.01.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Küsiksin nõu oma mehe kohta. Seks kestab meil maximum 1 minut, mille lõpetab mees. Kas on mingeid viise/vahendeid/rohte/kreeme vms mis aitaks mehel kauem kesta. Öelnud ta seda pole aga näha on, et teda ennastki see kurvastab. Mees 35 aastane tervisega kõik korras.

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Varane seemnepurse on enamasti põhjustatud inimese närviprotsesside eripärast. Mõjutab kindlasti ka hea ja stimuleeriv partner. Harvem on põhjused meditsiinilised - hormonaalsetes eripärades või põhjustes, harvem põletikud sugutraktis.
Inimest ümber ei ehita, aga on olemas ravimid, mis seemnepurske käivitumise kiirust vähendavad. Esmalt tuleks aga meditsiinilised põhjused välistada. Saame teda kindlasti aidata!