Eesnäärme kontroll 12.08.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Soovin lasta uurida eesnääret kuna kõik sümtomid viitavad sellele et midagi on korrast ära

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tere tulemast! Aja saab kõige lihtsamalt meestekliinik@kliinikum.ee kaudu.
Haigekassa alusel saab vastuvõtule registreerida ainult saatekirjaga. Kui soovite kiiremini ja valitud arsti juurde, siis tasulises korras.