Kubeme piirkonas okkaline pitsitus. 12.06.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere mul selline küsimus et juba mittu aastat olnud vasakul kubeme piirkonnas ehk siis üleval pool sukutit selline turses ja pehme turse .On püsinud kogu aeg ühesugune ei ole olnud valulik kuid nüüd viimase kuujooksul on nagu sisepoolel selline kihelev torked nagu kaktus teiselpool torgib kui liigutan või istun selline tulitav ja okkaline tunne sees.Millega võib olla tegemist ja kas vajab kohest sekkumist arsti juurte.Suurimad tänud vastamast.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui mure juba mitu aastat ja siiani toimetate, siis ilmselt ei vaja kohest sekkumist. Samas kõigi haigustega on nii, et mida kaugemale probleemide lahenduse lükkad, seda suurem on kahjustus ja raskem terveks ravida. Soovitan siiski meestearsti visiidile tulla! Põhjused peamiselt kahest suunast - sisemised põletikud ja piirkonna närvi-lihasregulatsiooni häired.