Peenisel punetus/ eesnaha rebend 25.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Kui peenis erekteerunud siis peenisepea ühelt poolt punetab( pilt manuses) . Lisaks täheldasin, et kui see punetus tekkis siis peale seda vahekorras olles on hakanud eesnahk rebenema ja peale seemnepurset hakkab kipitama , mitte alati samast kohast. Arsti juures kõik analüüsid tehtud ja on korras. Mul ka prostatiit aga nüüd viimased kaks analüüsi mis 4 kuuse vahega tehtud olevat korras olnud, arst ei näe põletiku. Ei tea millest see punetus peenise pea peale tekib? Selle rebendi kohta on arst öelnud, et eesnahka vaja lõigata, et rebendeid ei tekkiks enam . See punetus olnud kuskil 7-8 kuud ja ennem seda pole kunagi eesnaha rebenemist olnud

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin ju selge eesnahapõletik! Kui praeguse seisuga rahul ei ole, on teil alati võimalik võtta teise arsti arvamus sinna kõrvale. Vaid pildi alusel, ilma läbivaatuseta ja tehtud uuringute tulemusi teadmata pole mul võimalik midagi enamat öelda.