Proobleem vist suguhaigusega 25.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

TERE!
On selline probleem et peenisel esineb punetus, natuke sügeleb ning ülevalt pools ajab nahka.
Kas tegu võib olla herpesega?
Kui on siis mida peaksin ma edasi tegema!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Herpes siin vaevalt põhjuseks on. Ilmselt on tegemist kas seenest või mikroobidest tingitud eesnaha põletikuga. Kui probleem pole taandunud, siis soovitan vastuvõtule tulla. Visiidi eel soovitan tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab