Liig nahk v naha näsa ja eesnaha lõikus 02.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Probleem selline,et peenise pea taha on tekkinud siuke nagu tükk(nahk oleks nagu valesti kokku kasvanud) peale seda,kui neiu kogemata läks hammastega vastu.ja üks siuke naha tükk on veel seal kòrval.Mis ja kuidas peaks nüüd käituma?esimene aeg uroloogi juurde pakuti alles suvel.kas peaksin muretsema?Ja palju eesnaha lõikus maksab?Eesnahk on noorena mõned korrad purunenud ka.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

24 aastane mees kvalifitseerub meil noorte nõustamise süsteemi, kus vastuvõtud meestekliinikus kättesaadavad kindlasti mõne nädala jooksul. Enesediagnoosimine ja ravi määramine on üks üsna mõttetu tegevus. Esmalt laske end spetsialistil läbi vaadata, selgeks teha mis probleemiga tegu ja alles siis saab ravimeetodist rääkida.