Valged laigud eesnahal 30.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Eesnahale on tekkinud (pildil näha) valged laigud. Esimest korda märkasin ca pool aastat tagasi, kuid pole kunagi suuremat tähelepanu neile pööranud, kuna peale visuaalse erisuse nad mulle ühelgi moel märku andnud pole. Laike on kokku 4, erinevates kohtades eesnahal. Läbimööduga mõnest millimeetrist kuni ca 2cm-ni. Mõned aastad tagasi on teostatud ka eesnaha lõikus (fimoos).

Kas on miskit, millega peaks kas meestearsti või nahaarsti poole pöörduma?

Parimat,

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Lihtsalt värvuse kerge muutus ei pruugi probleemiks olla. Kui aga kaasneb ka selle piirkonna naha elastsuse muutus, siis tasuks kindlasti kiiresti meestearsti vastuvõtule jõuda.