Valu peenise juurel kui see on jäigastunud olekus, peenise juure juures kõva tükk umbes 1cm 11.12.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, sai reisil käidud ja sooja õhu ja jahedamas soolases vees ujumas käidud paar päeva, ühel päeval potil istudes urineerides lõi valu peenise juure juurde ja selle juurde tekkis tuntav kõva tükk, nüüd juba pea 2 nädalat möödas ja ikka teeb muret.
Valu teeb ainult jäigastunud olekus, teatud rõõmude nautimine on parajalt valulik kui peenist allapoole survestatakse.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin ilma läbivaatuseta head nõu anda pole võimalik. Probleem on olemas, anatoomiline muutus olemas, häirib elu. Soovitan vastuvõtule tulla!