Tugev tükk peenisel. 20.07.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem on selles, et avastasin enda peenise naha alla ühe tugeva tüki. Kui suguti on pehme siis ei ole seda tükki tunda, kui aga suguti on kõva siis on see tükk hästi tunda ja isegi näha. Käisin uroloogi juures kus võeti vereproovid ja uuriti seda, kuid mingile tulemusele ei jõutud. Põhimõtteliselt öeldi nii, et kui ei tee valu siis ei ole probleeme. Kuid mind see häirib. Küsimus ongi selles, et kas jätta see niisama või minna uuesti aarsti juurde ja millega võib olla tegemist?
Teid ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist umbumise järgselt tihenenud vere- või lümfisoonega.
Tavaliselt ei ole see tervisele ohtlik. Kui aga ikkagi häirib, siis peaks vastuvõtule tulema sest pimesi mingit ravi määrata ei saa.
Edu soovides
Margus Punab