Probleem munandite ja päraku higistamisega just peale vahekorda naisega . 02.12.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!Kuhu peab pöörduma et oma muredele vastus saada.Enne karona jama lasin teha nii soole kui mao uuringud.õeldi et Koik korras mina ütlen et pole .Käisin ka meeste arsti juures sama aeg ja kurtsin muret oma higistamise ja impotentsuse poolest.Tehti proovid ja kirjutati välja hormooni tapletid korra nagu muutusid asijad paremaks aga nüüd on asi juba päris lootusetu.Hea kui kuus korra kaks kuidagi isutab miskit on päris jama ei tea mis ja ei tea mida edasi teha

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Impotentsuse teema on täna väga hästi lahendatav. Hormoonravi on vaja vaid siis, kui testosteroonitase tõesti madal on. Ja peamiselt just organismi üldseisundi, mitte seksuaalsuse toetamiseks.
Munandite ja päraku higistamine on keerulisem teema ja ses osas saan midagi targemat öelda peale läbivaatust. Tüüpiliselt on siin põhjuseks kergemad nahapõletikud vastavas piirkonnas.