vaevused pikeman aega 17.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleemi algfaasis olid tuimad valud pärakus ning hiljem päraku ja munandite vahel. Nüüd on see valu kolinud peenise keskossa. Umbes nädal tagasi oli seemnepurse väga valulik. Milles võib olla probleem.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Klassikaline vaagna valusündroomi kirjeldus. Esmalt tuleks välistada prostatiit. Haigus, mis võib anda vaevuseid kogu vaagna piirkonda. Kui see välistatud, siis tuleb tegeleda vaagna lihaste ja närvivarustusega. Tulge vastuvõtule!