eesnahk ei tule alla 01.09.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Vahekorra ajal tuli jõhker valu ja tuli natukene verd 2-3 minutit oli õutsalt paistes järgmiseks hommikuks oli paiste kadunud. urineerimine oli natukene valus järgmine päev, nüüd ei tunne enam midagi aga selle nahariba kohapealt eesnahk alla ei tule enam. Mida teha

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esimene asi mida soovitan on, umbes 10 päeva seksi paus pidada.
Siis taasalustada preservatiividga.
Enamasti enam ei kordu. kui kordub, siis meestearstile!

Kui kida rebend on põhjustanud anatoomilisi muutuseid: eesnahk ei liigu sama hästi kui varem, rebendi kohal on püsiv valu, tekkinud on põletik või mõni muu muutus, siis tasuks tulla meestekliinikusse kontrolli.
Noorte nõustamise süsteemis on juurdepääs arstile üsna vaba, ilma saatekirjata ja ilma visiiditasuta.