Suguelundite punetus 27.08.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, selline mure et tekkis munandite ja reite vahele punane/ roosakas lööve kohati suurem punetus ja kohati täpid. Alguses olid munandite ääred ainult roosad, kuid nüüd terved munandid roosad. Munandite peal täppe ei esine ,ainult punetus.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline piirkonna nahapõletik. Korralik hügieen. Hõõrdumisi vältida. Kui paari päevaga ei taandu, soovitan abi küsida pere-, naha- või meestearsti käest.