Munandikotti suurus 24.05.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist. Olen 16 aastane poiss ja sooviks teada kas see on normaalne,et mul on üks munandikott suurem kui teine.munandid ise on normaalsed ja ei valuta ega ole põletikus ,kas peaksin muretsema või on see minu vanuses normaalne?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on oluline erinevus kahe munandi või munandikoti vahel, siis soovitan kindlasti meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõttu tulla. Vaatame asja üle ja saab selgeks. Enamasti on tegu täiesti normaalsete kehaliste iseärasustega, aga mõned sellist pilti andvad haigused võivad tulevikus munandi toimimist mõjutada.
Tulge vastuvõtule!