Verevalum vasakpoolse munandi juures 22.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kuidas ja kui kiirelt tuleks tegutseda, vasakpoolsesse munandikotti tekkinud suur verevalum, ca 5cm, mis on väga kõva? Tekitab suurt ebamugavust ja rusuvat tunnet.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui operatsiooni järel tekivad mured, peaks need lahendama teid opereerinud arst või ravimeeskond. Pöörduge teid opereerinud kliikiku poole! Kiirjeldatu vajab kindlasti arstipoolset üle vaatamist.